TRANSPORT HDS, NISKOPODWOZIOWY, RELOKACJA MASZYN

696 029 128 pmserwis@pmserwis.pl

TRANSPORT, RELOKACJE MASZYN

I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH

Przenoszenie, relokacja urządzeń przemysłowych oraz linii technologicznych a co się z tym wiąże transport maszyn to często proces trudny i czasochłonny. Dlatego też powinien zostać odpowiednio i umiejętnie przygotowany i przeprowadzony, tak żeby po relokacji maszyny były gotowe do podłączenia i użycia.

Decydując się na współpracę z naszą firmą, otrzymują Państwo kompleksowe i profesjonalnie wykonane usługi transportowe, jeśli zajdzie potrzeba, załadunek i wyładunek, nadzorowany przez profesjonalny zespół techników z odpowiednimi uprawnieniami oraz precyzyjnie i sprawnie wykonaną relokację. Zależnie od zleceń wykonujemy także odłączenie oraz instalację maszyn w miejscu docelowym przez uprawnionych do tego techników, serwisantów, elektryków czy montażystów. Wykonujemy również usługi kotwienia i poziomowania a także możemy wykonać nowe przyłącza elektryczne, pneumatyczne czy hydrauliczne.

Możemy pochwalić się zrealizowanymi dużymi projektami logistycznymi, gdzie relokacja maszyn spełniła potrzeby najbardziej wymagających klientów. Pracowaliśmy m.in. dla McCain, Kerry Polska, ST Automotive, Voestalpine Rotec i wielu innych.

W zależności od specyfiki projektu podczas realizacji zlecenia korzystamy z najbardziej odpowiedniego zestawu narzędzi. Dysponujemy nowoczesnym i precyzyjnym sprzętem, umożliwiającym realizację najbardziej skomplikowanych zadań.

W naszej pracy wykorzystujemy między innymi:

Żurawie samojezdne i samochody HDS,
Samochód z naczepą niskopodwoziową
Specjalistyczne rolki transportowe o odpowiednim tonażu, dopasowywane zależnie od podłoża na którym będą pracować
Podnośniki hydrauliczne
Wózki widłowe w tym wysokotonażowe
Suwnice mobilne
Zwyżki i podnośniki

W przypadku niestandardowych zapytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy