TRANSPORT HDS, NISKOPODWOZIOWY, RELOKACJA MASZYN

696 029 128 pmserwis@pmserwis.pl

Transport HDS

Usługi transportowe przy zastosowaniu samochodów z zamontowanym dźwigiem hydraulicznym należą do jednych z najbardziej powszechnych. Dzięki takim maszynom można transportować wszelkiego rodzaju towary, które charakteryzują się dużymi gabarytami lub dużą masą albo jednym i drugim a stanowią pewnego rodzaju wyzwanie logistyczne w planowaniu transportu.

Dzięki takiemu rozwiązaniu jak usługi transportowe HDS, na każdym etapie od załadunku poprzez przewóz maszyn do wyładunku włącznie możemy oprzeć się na jednym pojeździe. Jest to szczególnie wygodne np. na dużych budowach, dostarczony towar trzeba wrzucić „na siebie” i przewieźć na drugi koniec gdzie dodatkowo HDS asystuje w montażu danego elementu czy maszyny.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy maszyny o dużych ładownościach i udźwigach i do 24 metrów wysięgu ramienia. Posiadamy również HDS z wciągarką który może wykonywać czynności podobne do żurawia samojezdnego.

Transport HDS daje gwarancję kompleksowo świadczonych usług trans[portowych. Dzięki tamu cały proces odbywa się szybciej i sprawniej. Tego typu usługi są rekomendowane przy przewozie wszelkich dostępnych kontenerów, maszyn przemysłowych i wielu innych.

Samochody HDS można również wykorzystywać przy pracach precyzyjnych takich jak montażach suwnic, elementów prefabrykowanych i wielu innych prac pod dachem i w halach. Wszystko to jest możliwe ponieważ żurawie HDS dzięki swojej konstrukcji nie wymagają tylko i wyłącznie pracy w pionie i nie posiadają tradycyjnego w żurawiach samojezdnych zblocza, które często kradnie cenne metry potrzebne do wykonania zadania.

Z naszych usług w zakresie samochodów HDS korzystają m.in. Beck&Pollitzer, ABUS, Rialex, ESV, Bombardier i wielu innych.

Organizujemy każdy rodzaj transportu dla klientów firmowych jak i indywidualnych. Atutem naszej firmy jest fakt , że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a sposób realizacji naszych usług jest uczciwy i profesjonalny