TRANSPORT HDS, NISKOPODWOZIOWY, RELOKACJA MASZYN

696 029 128 pmserwis@pmserwis.pl

Transport niskopodwoziowy Wrocław

Działajamy na rynku od ponad 15 lat, oferujemy profesjonalne usługi transportu niskopodwoziowego we Wrocławiu i okolicach. Specjalizujemy się w przewozie ciężkich i ponadgabarytowych ładunków, zapewniając najwyższą jakość obsługi i bezpieczeństwo.
Transport gabarytowy, ponadnormatywny maszyn jesteśmy w stanie przeprowadzić w każdych warunkach. W tym co robimy jesteśmy niezawodni i terminowi. Dokładamy wszelkich starań żeby przewozy ciężkiego, specjalistycznego ładunku ponadnormatywnego były skuteczne i bezpieczne.

Transport niskopodwoziowy to idealne rozwiązanie dla przewozu ładunków o dużych gabarytach, takich jak maszyny budowlane, rolnicze czy przemysłowe. Nasze profesjonalne samochody ciężarowe z naczepami niskopodwoziowymi są wyposażone w wciągarki oraz najazdy, co umożliwia załadunek i transport uszkodzonych pojazdów. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie i bezpiecznie przeprowadzić każdy transport, niezależnie od jego skomplikowania. Oferujemy transport lawetą niskopodwoziową, która umożliwia przewóz ciężkich maszyn na terenie miasta i poza nim. Nasze usługi niskopodwoziowe zapewniają terminowe i bezpieczne dostarczenie ładunków do miejsca przeznaczenia. Dzięki nowoczesnym pojazdom i wykwalifikowanej kadrze, gwarantujemy najwyższą jakość obsługi.

Działamy biorąc pod uwagę różnorodność zleceń, gabarytów maszyn, długości trasy oraz ilości urządzeń do przetransportowania. Podchodzimy indywidualnie do każdego powierzonego nam zlecenia. Nasz transport niskopodwoziowy obsłuży ładunki do 48 ton a dzięki umieszczonej na naczepie wciągarce oraz najazdom mamy możliwość załadunku i transportu uszkodzonych pojazdów.

W transporcie nadgabarytowym, ciężkim, wykorzystujemy profesjonalne samochody ciężarowe z naczepami niskopodwoziowymi. Zapewniamy pełne wsparcie logistyczne przy realizacji transportu niskopodwoziowego. Działamy z uwzględnieniem różnorodności zleceń, gabarytów maszyn, długości trasy oraz ilości urządzeń do przetransportowania. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Posiadamy wszelkie niezbędne kwalifikacje, uprawnienia i umiejętności, co gwarantuje bezpieczny transport nawet najbardziej wymagających ładunków.

TRANSPORTUJEMY:

maszyny rolnicze (traktory, przyczepy, kombajny),
budowlane ( koparki, żurawie, wózki widłowe, ładowarki teleskopowe etc.)
oraz specjalistyczne leśne (harwestery).

Wykonujemy także transport kontenerów biurowych i morskich, materiałów budowlanych, płyt drogowych, konstrukcji stalowych, rur itp.
Cena transportu niskopodwoziowego zależy od wielu czynników, takich jak długość trasy, rodzaj przewożonego ładunku oraz specyfika zlecenia. Oferujemy konkurencyjne ceny, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. W celu uzyskania szczegółowej wyceny, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem spedycyjnym.
Dzięki długoletniemu doświadczeniu i nowoczesnemu sprzętowi, możemy zagwarantować najwyższą jakość usług transportowych we Wrocławiu. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, terminowość oraz pełne bezpieczeństwo przewożonych maszyn. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o każdy detal, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.
Jeśli potrzebujesz profesjonalnego transportu niskopodwoziowego we Wrocławiu, skontaktuj się z nami. Nasz zespół spedycyjny przygotuje ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb, zapewniając kompleksową obsługę, bezpieczeństwo i terminowość realizacji zleceń.

W przypadku niestandardowych zapytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy