TRANSPORT HDS, NISKOPODWOZIOWY, RELOKACJA MASZYN

696 029 128 pmserwis@pmserwis.pl

O FIRMIE

Jesteśmy wrocławską firmą działającą na rynku od ponad 15 lat.

Oferujemy transport niskopodwoziowy, nadgabarytowy, transport HDS oraz transport maszyn przemysłowych i relokację maszyn oraz urządzeń przemysłowych.

Posiadamy samochody i naczepy, które gwarantują obsługę zleceń na najwyższym poziomie. Długoletnie doświadczenie sprawia, że możemy odpowiednio dobrać ofertę w zależności od potrzeb i oczekiwań klientów, którzy na co dzień korzystają z urządzeń niestandardowych w swoich gabarytach i konstrukcjach.

Z naszych usług korzystały takie firmy jak Gaz System, LG, DeLaval, Bombardier czy ESV.

Oferowane przez naszą firmę rodzaje transportu to także: transport maszyn rolniczych i leśnych (kombajnów, przyczep, harwesterów etc) i przemysłowych, transport maszyn ciężkich, w tym np. przewóz koparek, elementów ponad gabarytowych, których nie można przewieźć w sposób tradycyjny. Mając jednak odpowiednie zaplecze możemy dopasować i podstawić odpowiednie platformy. Wszystkie transporty są wcześniej odpowiednio zabezpieczane na czas przewozu.

Wykonując zlecenia klientów staraliśmy się na bieżąco analizować potrzeby na rynku jakim jest transport maszyn czy transport specjalny. Naszą uwagę zwróciła potrzeba kompleksowych usług i połączenia transportu z relokacją maszyn w przemyśle. Ponieważ firmy stale się rozwijają, czasem zmieniają lokalizację, czasem zmieniają lub rozszerzają park maszynowy potrzebują profesjonalnych usług.

Jeżeli interesuje Państwa przewóz maszyn lub transport z załadunkiem i wyładunkiem albo też częściowa lub kompleksowa usługa relokacji maszyn , to z pewnością nie mogliście lepiej trafić!

Nasza oferta jest tym, czego szukacie!

POTRZEBUJESZ WYCENY, ROZWIĄZANIA, TRANSPORTU? ZADZWOŃ TERAZ!